16. LISTOPAD

A pozor !!! V prosinci vyrážíme na chatu(ale míst je pouze 30)... přednost dostanou ti, kteří byli v tomto školním roce alespoň na dvou Sobotních školách, tak neváhej a přihlaš se na listopadovou :)

Kdo by měl chuť si trochu zapřemýšlet, tak jsem v Dobrém ránu v ČT představoval několik úloh z logické olympiády a pár myšlenek, jak vyučovat matematiku.... Pojďte do toho :)

NEFR ARÉNA - Marek Doležil, Štěpán Morys

Tělocvična se promění v bojiště ! Z matrací a beden si postavíte pevnosti a pak to vypukne.

Vlakem po králoství českém - Kryštof Kocur, Matyáš Trojan, Kuba Koloušek, Anička Růžičková, Nikča Velká a Tomáš Chrobák

Přeneseme se do období první republiky. Staneš se strojvedoucím, který chce navštívit všechny nádraží naší nové vlasti. Zároveň budeš svádět boj se svými konkurenty. Kdo se stane vládcem prvorepublikových železnic?

Naučím vás parádní deskovou hru, kterou vám i nakopíruji a každý si ji odnesete domů. Doma pak můžete hrát už jako zkušení strojvedoucí s rodiči.

Výroba přívěšku na klíče - Táňa Pecková, Klárka Mílová, Marťa Mílová

Potrénuj svoji manuální vzručnost a trpělivost. Odměnou ti bude parádní náramek na klíče, či kolem ruky.

Sladká oslava 17.listopadu :) - Barča a Dita Volná

U sladkého pečení a tvoření si řekneme proč byl 17.listopad vyhlášen Mezinárodním dnem studenstva.Události, které proběhly ve stejný den padesát let po sobě, v letech 1939 a 1989, byly pro československý národ naprosto zásadní a ty se dozvíš proč.

Kdy, když ne teď a kdo, když ne my?

Těší se na vás Barča a Dita

Akce je pro všechny, kteří mají zájem, takže neváhejte a doražte :).

Akce je pro žáky 1. třídy a výše. Budou čtyři vytvořené skupiny rozdělené podle věku.

Přihlášení:-žáci 8. zš - co nejdříve zaplatit u p. uč. D. Volné - POUZE PONDĚLÍ A ÚTERÝ O VELKÉ PŘESTÁVCE.

Začátek akce: v 9:00 v sobotu 16. listopadu - zadní vchod do tělocvičen 8. ZŠ(od cesty 17.listopadu)

Konec akce: v 15:00 v sobotu 16. listopadu- zadní vchod do tělocvičen 8. ZŠ

S sebou:  kdo chce a má NERF pistoli, oblečení a obutí do tělocvičny, papír, fixy, tužku, svačinu, přezůvky, pití, kartičku pojišťovny, PŘIHLÁŠKU (pokud jste ji už neodevzdali), kdo má, tak tričko Sobotní školy

PŘIHLÁŠKA ZDE