Dubnová sobotní škola - 27. DUBNA

Kvůli počasí bude náhradní program místo hledání pokladů. Mám pro vás připravenu zajímavou tvorbu v dílnách ;)

POZOR : DŮLEŽITÉ !!!

Program bude končit v 13:30 !!!(stane se, tak poprvé :(

Bohužel nám onemocněl lektor zorbingových koulí.

V případě deště mám náhradní program místo Lovců pokladů.

Jedno je ale jisté: Bude to další SUPROVĚ PROŽITÁ SOBOTA :)

Nedá mi to a na začátek vložím opět pár slov k výuce.

Na facebookových stránkách Víkendové školy začnu zveřejňovat inspirativní úlohy z Hejného metody. Pusťte se do nich, jsou velmi hezké a mnohé se u nich dozvíte, zapojte mamku, taťku, bráchu i ségru, babi i dědu...  (zatím tam je úloha 4 čtyřky a kouzelník)

Věřte mi bude to zábava :).

Matika je prostě fajn a je zajímavá pro úplně každého, když se dobře předává.

A teď už k programu :). Bude poslední ve škole, v květnu už vyrážíme na chatu do Hodoňovic.

Tam máme pro vás bonbónek nejsladší. SPARTAN RACE II :):):)

Ale co vás čeká v dubnu??? Tentokrát budou skupiny věkově promíchané, každopádně se pokusím splnit, ať jste s kamarádem, či kamarádkou. Ondra dorazí se ZORBINGOVÝMI KOULEMI. U mě na programu se stanete hledači pokladů a vyzkoušíte HLEDÁNÍ POKLADŮ S ORIENTAČNÍ MAPOU. U Benjamína si zahrajete, či se naučíte obrovskou kupu DESKOVEK, které má (určitě vezměte svoje oblíbené). S Ditkou se stanete špičkovými kuchaři a pustíte se do VAŘENÍ DOBROT, které pak samozřejmě zďobnete :).

Tomáš Chrobák - Lovci pokladů (hledání pokladů s mapou)

Do týmu dostanete mapu, která je nad textem, a vyrazíte hledat v okolí školy ukryté poklady. Rozhodně nestihnete objevit všechny, proto zde bude důležité dobře se orientovat v mapě a rychle se logicky rozhodovat. Staň se nejlepším lovcem pokladů :).

V případě deště mám připraven náhradní program uvnitř.

Benjamín Petržela- Pojďte propadnout kouzlu deskových her

Strategie, postřeh, paměť, logika, vědomosti, spolupráce, fair play, umění riskovat... o tom všem deskovky jsou... a provázejí člověka už více než 5000 let.

Nezáleží na tom, jakého jsi věku, či fyzické kondice, záleží pouze na tom, jak jsi hravý. Tak se pojď BAVIT!!!

Klidně vezmi svoje deskovky z domu... můžeš je naučit ostatní a společně si zahrát.

"Smysl hry není ve vítězství, ale ve hře samé." - Jack London

Dita Volná - Na hoďku a půl šéfkuchařem

TRIPLE S aneb Saturday School Surprise My dear friends, už dlouho jsme se nepodívali pod pokličku slavným kuchařůn. To musíme napravit a ukuchtit si něco dobrého na zub. Ještě přesně nevím co, ale už teď vím, že to bude zábava a bude to skvěle chutnat :). Yours chef Dita 😁

Akce je pro všechny, kteří mají zájem, takže neváhejte a doražte :).

Přihlášení:-žáci 8. zš - co nejdříve zaplatit u p. uč. D. Volné - POUZE PONDĚLÍ A ÚTERÝ O VELKÉ PŘESTÁVCE.

Začátek akce: v 9:00 v sobotu 27.dubna - zadní vchod do tělocvičen 8. ZŠ(od cesty 17.listopadu)

Konec akce: v 13:30 v sobotu 27.dubna - zadní vchod do tělocvičen 8. ZŠ

S sebou: oblečení a obutí na ven, oblečení a obutí do tělocvičny, papír, tužku, svačinu, přezůvky, pití, kartičku pojišťovny, PŘIHLÁŠKU (pokud jste ji už neodevzdali), deskovky

PŘIHLÁŠKA ZDE