Dubnová sobotní škola - 27. DUBNA

Nedá mi to a na začátek vložím opět pár slov k výuce

A teď už k programu :) Bude poslední ve škole, v květnu už vyrážím na chatu do Hodoňovice Tam máme pro vás bombónek nejsladší. SPARTAN RACE II :):):)

Ale, co vás čeká v dubnu??? Tentokrát skupiny budou věkově promíchané, každopádně se pokusím splnit to, ať jste s kamarádem, či kamarádkou. Ondra dorazí se ZORBINGOVÝMA KOULEMA. U mě na programu se stanete hledači pokladů a vyzkoušíte ORIENTAČNÍ BĚH S MAPOU. U Michala v kovodílně prověříte svoji manuální zručnost a odnesete si domů krásný výrobek. Ditka se tentokrát s vámi pustí do deskových her, tak klidně poberte i svoje oblíbené :)

Ondřej Pyszko -

Zorbingové koule

Točí, točí, všechno se to šíleně točí :) Mnozí jste si program už zažili a užili, tak představu máte. Výzva je samotná chůze, či otočka v kouli. Určitě bude i fotbálek a dalších plno blbin.... .

Videjko z minulého točení od 30 sekundy  ZDE

Tomáš Chrobák - Lovci pokladů (orientační běh)

Do týmu dostanete mapu, která je nad textem a vyrazíte hledat v okolí školy ukryté poklady. Rozhodně nestihnete objevit všechny, proto, zde bude důležité dobře se orientovat v mapě a rychle se logicky rozhodovat. Staň se nejlepším lovcem pokladů :)

Dita Volná - Pojďte propadnout kouzlu deskových her

Strategie, postřeh, paměť, logika, vědomosti, spolupráce, fair play, umění riskovat.......o tom všem deskovky jsou....a provázejí člověka už více než 5000 let.

Nezáleží na tom jakého jsi věku či fyzické kondice, záleží pouze na tom, jak jsi hravý.Tak pojď se BAVIT!!!

Klidně vezmi svoje deskovky z domu... můžeš je naučit ostatní a společně si zahrát.

"Smysl hry není ve vítězství, ale ve hře samé." - Jack London

Michal Frainšic -Brzy doplním

Akce je pro všechny, kteří mají zájem, takže neváhejte a doražte :).

Akce je pro žáky 1. třídy a výše. Tentokrát budou skupiny věkově promíchané.

Přihlášení:-žáci 8. zš - co nejdříve zaplatit u p. uč. D. Volné - POUZE PONDĚLÍ A ÚTERÝ O VELKÉ PŘESTÁVCE.

Přihlášku hodit do krabice a zapsat se na nástěnku (stejně jako minulý rok).

Ostatní se přihlásí mně na mail chrobakt@seznam.cz a pošlu další informace.

Cena: 200 Kč

Začátek akce: v 9:00 v sobotu 27.dubna - zadní vchod do tělocvičen 8. ZŠ(od cesty 17.listopadu)

Konec akce: v 15:00 v sobotu 27.dubna - zadní vchod do tělocvičen 8. ZŠ

S sebou: oblečení a obutí na ven, oblečení a obutí do tělocvičny, papír, tužku, svačinu, přezůvky, pití, kartičku pojišťovny, PŘIHLÁŠKU (pokud jste ji už neodevzdali), deskovky

Akci pořádá T.O. Radegast Frýdek-Místek ve spolupráci s 8.ZŠ (samozřejmě tým Sobotní školy).

Kdybyste měli jakýkoli dotaz, neváhejte a napište mi :)! chrobakt@seznam.cz

PŘIHLÁŠKA ZDE