9. ÚNORA 2019

OPĚT FULL !!!!!! Už se na vás v sobotu těšíme :) Opět nás bude pěkná banda (64 účastníků)

JÁ TO ZVLÁDNU !
Chceš poradit jednoduchou fintu, jak zlepšit známku u každé písemky?  Jak zvýšit šance u každého testu?
Jak snížit nervozitu před zkoušením či prezentací?
Nebo jen aby ses pustil do něčeho, co už dlouho odkládáš?
Vážně to funguje. Sám to používám, když o sobě pochybuji. Vyzkoušej to.
Je to magická věta... JÁ TO ZVLÁDNU!
Vážně. Vyzkoušej si ji říct 3krát před náročným úkolem. Důležité je snažit se jí co nejvíce uvěřit.
Třeba to napoprvé neklapne, ale nevzdávej to.
Důvěřuj mi a zkus to i příště. Brzy zjistíš, že to funguje i mimo školu.

"Ten, který říká, že to zvládne a ten, který říká, že to nezvládne, mají oba pravdu."  Confusius

Minulou Sobotní školu jsme měli zaměřenou na programování, jazyky, či hry v Casinu.

Tuhle se budeme věnovat oblasti skoro opačné, ale snad ještě důležitější.

Budete vytvářet vše vlastníma rukama, zkoušet svoji trpělivost a soustředěnost.

Máloco se v životě vydaří napoprvé, a bez námahy skoro nic opravdu cenného. Věřím, že naši výzvu přijmete :).

Ptákoviny z vlny - Martina Mílová

Tak tohle bude výzva!!! Jestli se ti práce vydaří,(o čemž nepochybujeme, že :), tak si odneseš výtvor, který bude jako živý. Marťa hlásí, že to prý zvládne každý.

Bakulová bitva - Tomáš Chrobák

Hrát na kompu nějaké střílečky je proti tomuhle pěkná nuda...

V týmu budeš mít stejně staré parťáky, kteří se na tebe potřebují spolehnout.

Papírové míčky (zásah nebolí) už jsou připraveny. Takže postavte si co nejlepší pevnost, vymyslete týmovou strategii a bakulová bitva začíná.

Biatlon aneb JÁ NA TO MÁM :)  - Dita Volná

Tento drsný sport vyžaduje vytrvalost, rychlost, trpělivost, koncentraci, dobrou taktiku....ve štafetovém závodě se vyplatí týmová soudržnost, pochopení, povzbuzení... a v neposlední řadě přizpůsobení se klimatickým podmínkám v podobě větru, mrazu, sněhu.....

Ale nás, kromě tvrdé dřiny, čeká i spousta legrace (byla by škoda nedat si střelecké soutěže, či nerf bitvu), ať už venku na sněhu (takže pokud bude dostatek sněhu, buďte připraveni vyrazit ven) nebo v tělocvičně ;)

Hodina léééééétááááááníííí - Monika Beránková, Kuba Beránek

V dílnách budeš vlastníma rukama vytvářet tři různé létající stroje.  Čeká tě testování svých výtvorů, ať už při hodu na cíl nebo do dálky. Vymysli nejlepší vychytávky, které tvým výrobkům dodají maximální aerodynamiku, či rychlost.

Akce je pro všechny, kteří mají zájem, takže neváhejte a doražte :).

Akce je pro žáky 1. třídy a výše. Budou čtyři vytvořené skupiny rozděleny podle věku.

Přihlášení:-žáci 8. zš - co nejdříve zaplatit u p. uč. D. Volné - POUZE PONDĚLÍ A ÚTERÝ O VELKÉ PŘESTÁVCE.

Začátek akce: v 9:00 v sobotu 19. ledna - zadní vchod do tělocvičen 8. ZŠ

Konec akce: v 15:00 v sobotu 19. ledna - zadní vchod do tělocvičen 8. ZŠ

S sebou: náhradní oblečení, rukavice, čepice, oblečení do tělocvičny, papír, tužku, svačinu, přezůvky, pití, kartičku pojišťovny, PŘIHLÁŠKU (pokud jste ji už neodevzdali), kdo má, tak tričko Sobotní školy, Kdo má tak běžky

PŘIHLÁŠKA ZDE