BŘEZNOVÁ SOBOTNÍ ŠKOLA - 17.BŘEZEN

Ahoj, školní rok se už zběsile zkracuje a já hlásím předposlední školu, která proběhne v budově(květen dvoudenní výjezdová škola a červen bude chata). Dubnová bude 28.4. Takže doufám, že dorazíte opět v hojném počtu :) Je to vlastně neuvěřitelné kolik vás rádo přijde v sobotu do školy! Od března proběhne pár změn: vstupovat do školy budeme vchodem do tělocvičen(ten od cesty), nebudeme moci do skříněk(bude tam zamknuto) a máme nové logo, které vytvořil Kuba Koloušek. Také máme už připravenou dvoudenní školu, která je v pondělí, úterý místo výuky, ale tady musíte mít účast.  Více info klikni zde. Ještě mě napadá poslední věc : Nezapomeňte, že se můžete vy nebo vaši kamarádi nahlásit na letní tábor, který bude jednoduše to nejlepší, co od nás můžete čekat !!! 

Tak a teď už k programu - Pokaždé se ho snažím dělat netradiční, teď je možná ještě více než obvykle, tak věřím, že se nezaleknete a uvidíme se ;)


Bakulová bitva - Tomáš Chrobák

- pořád jste mi říkali, že se na ni těšíte, tak jsem trochu změnil plány :) 

Pro ty, kteří ji nehráli se jedná o hru s papírovými míčky, kdy v tělocvičně postavíme pevnosti, rozdělíme se do týmů a zahrajeme spousty variant této vždy oblíbené aktivity. 

Ti, kteří už hráli ví, že na tohle chybět by byla prostě škoda ;)


Pohybové hádanky, sebeobrana a Jiu- Jitsu - Robin Javorek

Podle mého vás, zde čeká parádní bonbónek. Lekce Robina jsem rád s chutí a nadšením navštěvoval. Jsem velmi rád, že přijal mé pozvání a i ti, kteří sport třeba nemusí budou nepochybně nadšeni :)

Ahoj. Bude se jednat o sebeobranu formou brazilského jiu-jitsu a pohybové a úpolové hry, kdy budou řešit např. i pohybové hádanky apod. Těší se na vás Robin a jeho tým


ENGLISH CAN BE FUN!!!   - Dita Volná

Do not you believe that??? 

Come to our Saturday school English lesson and try out activities that will make you laugh :)

We will act out funny stories and video record them; we will watch funny videos, listen to funny music, play funny games and much more fun stuff...

Do NOT BE AFRAID OF ENGLISH AS A LITTLE BEETLE and come.....


Už brzy -Michal Popieluch

FOTOGRAF V TEMNÉ KOMOŘE

Přeneseme se do minulého století a po vzorustarých klasiků budeme tvořit působivé abstraktní fotografie přímo v temné komoře pod ochranným červeným světlem. K dispozici budeme mít zatemněnou místnost, 3 zvětšovací přistroje a 2 lampy s časovači. Budeme kopírovat různé předměty v roztodivných kompozicích podle slavného Man Raye technikou zvanou "Fotogramy/Rayogramy" přímo u expozicí na fotografický papír. Pod dohledem lektora pak fotografie v chemické lázni ihned vyvoláme a ustálíme. Domů si odnesete originál, který můžete naskenovat nebo vyfotit a dale s ním pracovat v PC nebo mobilních aplikacích.Propojíte tak dávnou fotografickou minulost s technologickou digitální současností.

bude se těšit fotograf Michal Popieluch


Přihlašujte se klasicky vhozením přihlášky do krabice v Horním Peckově a pak zapsáním na arch.

(Kdo není z 8. ZŠ, tak na můj mail: chrobakt@seznam.cz.)

Míst je jen 64!

Sraz: v 9:00 před 8. ZŠ   17.března 2017

Konec: v 15:00 před 8. ZŠ

S sebou: přezutí do tělocvičny, sportovní oblečení, papír, tužku, svačinu, pití, kartičku pojišťovny, 200 Kč