BŘEZNOVÁ SOBOTNÍ ŠKOLA23. BŘEZEN

Ještě program doladím, ale už nevydržím vám neříct o další úžasné sobotě, co nás společně čeká.

Brácha vyrazil do Indie, prostě jen tak (fakt i bez toho kartáčku - nechutné :) a vyprávění je stejně tak šílené jako jeho cesta.

Michal je odborník na polygrafii a do tohoto tajemství vás zasvětí. Sami si vytvoříte a odnesete krásnou vzpomínku.

Ditka vyráží kvůli vám na 3 týdny do Austrálie, aby načerpala inspiraci pro její mimořádně zajímavé hodiny angličtiny (no možná kvůli vám úplně nee, ale fakt tam letí :)

A já naposledy využiji možnosti , které nám poskytuje tělocvična a společně se utkáme

v bitvě o FRÝDEK - MÍSTEK v NERF ARÉNĚ.

Cestování po indicku - Radek Chrobák

Je potřeba to udělat šíleně. Sedneš si k počítači a najdeš jednu z nejchudších, nejhornatějších a nejšpinavějších zemí na světě. A abys tomu dodal pořádné grády, vyjedeš tam jen v kraťasech, tričku, větrovce a mobilem v ruce. Nic víc. Žádné náhradní trenky, žádné náhradní ponožky, dokonce ani kartáček na zuby :)

A to není zdaleka všechno, ale zbytek ti povím 23. března.

Polygrafie s Michalem a Ivonkou - Potiskni si logem sobotní školy vlastní tričko

Během lekce si sám s pomocí lepící pásky budeš moct potisknout tričko. Vlastnoručně si namícháš barvu a vytvoříš logo Sobotní školy. S sebou si vezmi určitě tričko, kde se bude vyjímat logo :)

Na návštěvě u protinožců  - Dita Volná

G'day mates,

Ano, jak už správně tušíte, čeká na vás další lekce angličtiny v pohybu ;)

Tentokrát se vydáme po stopách původních obyvatel Austrálie a jejich Aboriginal games.

Zahrajeme třeba Keentan, ten je podobný basketbalu, nebo vyzkoušíme Goomboobooddoo ? nebo Bubberah? A co takhle Whagoo?
Does it sound like dog´s breakfast? Don´t worry. She´ll be right
Hoooroo, your chalkie Dita (hopefully not the shark biscuit  :)

BITVA O FRÝDEK - MÍSTEK  - NERF ARÉNA - Tomáš Chrobák

Kdo se stane vládcem města? Bude to ten, kdo postaví důmyslnější opevnění nebo ten, kdo má přesnější mušku?

Samozřejmě vás čeká spoustu variant her s nerfkama, u kterých budete muset prokázat schopnosti soustředění, spolupráci, či taktiky.... Nechť bitva započne !!!

Akce je pro všechny, kteří mají zájem, takže neváhejte a doražte :).

Akce je pro žáky 1. třídy a výše. Budou čtyři vytvořené skupiny rozděleny podle věku.

Přihlášení:-žáci 8. zš - co nejdříve zaplatit u p. uč. D. Volné - POUZE PONDĚLÍ A ÚTERÝ O VELKÉ PŘESTÁVCE.

Přihlášku hodit do krabice a zapsat se na nástěnku (stejně jako minulý rok).

Ostatní se přihlásí mně na mail chrobakt@seznam.cz a pošlu další informace.

Cena: 200 Kč

Začátek akce: v 9:00 v sobotu 23. března - zadní vchod do tělocvičen 8. ZŠ(od cesty 17.listopadu)

Konec akce: v 15:00 v sobotu 23.března - zadní vchod do tělocvičen 8. ZŠ

S sebou: TRIČKO NA POTISK , kdo chce a má NERF pistoli, oblečení a obutí do tělocvičny, papír, tužku, svačinu, přezůvky, pití, kartičku pojišťovny, PŘIHLÁŠKU (pokud jste ji už neodevzdali), kdo má, tak tričko Sobotní školy,

Akci pořádá T.O. Radegast Frýdek-Místek ve spolupráci s 8.ZŠ (samozřejmě tým Sobotní školy).

Kdybyste měli jakýkoli dotaz, neváhejte a napište mi :)! chrobakt@seznam.cz

PŘIHLÁŠKA ZDE