HOME LES

dobrodružné putování 5.-8.5.

"Záměrně jsem šel do lesa, protože jsem chtěl žít." - Henry David Thoreau


Minulý rok jste měli možnost si vyzkoušet, jaké to je, když člověk musí PřeŽÍT v přírodě. Takové přežití v sobě ukrývá nejednu výzvu a snoubí v sobě zajištění základních životních potřeb - pití, jídlo, teplo i bezpečné přístřeší. Díky skvělým individuálním schopnostem i umění týmové spolupráce jste se s tím vším poprali skvěle!

 O čem to bude letos? 

Tento rok nás čeká výzva ještě zajímavější! Komfortní prostředí jednoho tábořiště vyměníme za putování neznámou divokou krajinou. Vše co jste se naučili, se Vám jistě bude hodit i tentokrát a vše, co budete potřebovat k přežití je důležité mít s sebou. Před námi budou ty nejzajímavější a nejodlehlejší zákoutí Beskyd, kde se budeme toulat, stavět přístřešky, hledat vodu i vařit - zkrátka budeme se snažit přežít a to přežívání si samozřejmě užít! Můžeš se těšit na zajímavé výzvy, týmové hry, zdravovědu, orientaci v mapě, sprchu v potoce, rozdělávání ohně, výrobu příborů, čaj z plodů Beskyd, návštěvu hvězdárny "Pod širým nebem" a pochopitelně - krásnou přírodu. Tak co, jsi připraven si udělat na tři noci Home v Lese?

NEBYL JSI VLONI? NEVADÍ! POJĎ DO TOHO S NÁMI!!!   V tomto dobrodružství nebudeš sám. Poznáš skvělou partu kamarádů a naše lektory, kteří v tom budou s tebou.

Dobrodružstvím vás provedou: