výsledky

Děkujeme za účast v naší soutěži, kde jste se toulali našim městem a zjišťovali, kolik zajímavých míst tady máme! Přečtěte si, co někteří napsali z vás napsali:

Honba za pokladem

Jednou se na naší známé aplikaci Teams objevil úkol. Nebyl to ledajaký úkol, ale soutěž Honba za pokladem. S paní učitelkou Ditou Volnou ji pro nás připravil Kryštof z 9.E.

Úkolem bylo navštívit 5-15 zajímavých míst, nacházejících se na území města Frýdku-Místku.

Plnění každého úkolu jsme začínali tak, že jsme se na naši cestu museli důkladně připravit. Podle souřadnic jsme na mapě vyhledali místo, kam v daný den směřovala naše vycházka. Nabalili jsme svačinu, pití, .....

Vše je připraveno, tudíž dobrodružství začíná!

Navštívili jsme všechna místa. I když se to nezdá, tak jen takových 5 míst po Frýdku-Místku byla pořádná štreka.

Anetka a Honza S. /4.c/

Musíme se přiznat, že zpočátku jsme byly líné a nikam se nám nechtělo. Ale jakmile jsme navštívily studánku v Lískovci, tak se vše změnilo. Úžasná byla i procházka na rozhlednu v Chlebovicích, nejvíce se nám líbilo u překrásného Evangelického kostela. Prostě jsme na všechny procházky chodily rády. A ..... zhubly jsme 2 kila 😊 !!!

A jak to všechno dopadlo?

V soutěži jednotlivců byli NEJLEPŠÍ kluci z 6.E - Honza, Martin a Adam.

V soutěži tříd se podařilo vybojovat 1. místo nám - 4.C. Vyhráli jsme super dort, o který jsme se podělili i s ostatními spolužáky.

1.6.2021 Lucka a Maruška /4.c/