AKCE JE PLNÁ.

Sraz v 9h u vchodu do tělocvičen 8.ZŠ

Listopadová sobotní škola -17.11.

(V duchu tohoto tématu se můžete těšit na čtyři programy. Tentokrát už v budově 8. ZŠ.)

Umění prožít (užít si) pravě tuto chvíli

Víte, co vám my dospělí můžeme opravdu závidět?

To, že žijete vždy současným okamžikem. Nežijete v minulých úspěších a křivdách. Nežijete v budoucích nesplněných snech.

Žijete teď a tady. Když se hádáte, je to naplno, když se nudíte, je to nekonečné, když se zamilujete, je to jako navždy, když hrajete hru, jde o život :)

Snad bych i řekl, že tahle schopnost může být klíčem k šťastnému životu.

Tak si ji, prosím, drže a neztraťte!

Onpy Bubble - Ondřej Pyszko

Staň se na čas bublinou :) Zábava, kterou u toho prožiješ, je nepopsatelná. Otočení na hlavu se stane těžko řešitelným oříškem.  Když náhodou drkneš do kámoše, či kámošky, už se koulíte ;). Hodinka v bublině bude tak intenzivní a naplněná, že bude dlouhá jako celý den.

Mkrni na videjko z akce

Tady je více info o aktivitě od Ondry

V kůži lovce -   Monika Beránková, Kuba Beránek

Přeneste se do doby, kdy vybitá baterka v mobilu nebo špatná známka nejsou důvod k panice. Zato špatně vyrobený luk, nevyvážený šíp, či zlomený oštěp můžou ohrozit život celého kmene...

Společně s Monikou a Kubou si v dílně sami vyrobíte luk a oštěp. Soutěž v přesnosti zásahu, čí délce doletu je samozřejmostí ;)

17. listopad?    Asi je to důležité výročí. Ale čeho? - Ivan Puš

193_ 198_

"Osmičkové roky", jako byl např. rok 1918 a další to sice nejsou, ale přesto jsou pro naše dějiny stejně významné. Nakonec data nejsou až tak důležitá, jako konkrétní příběhy lidí. Výkladem i hrou se vydáme do blízké i vzdálené minulosti, kterou zažili naši rodiče, prarodiče a (pra)prarodiče, a budeme ji společně objevovat.

Lagori - Tomáš Chrobák

Pojď se naučit něčemu novému. Zahrajeme si tuhle málo známou, ale o to zábavnější indickou hru. Nepochybuji, že hra tě zcela pohltí a na konci prohlásíš, že čas utekl neskutečně rychle a fotbal je vlastně velká nuda ;)

Rozhodně to nebude jen o házení, či chytání míče... bez dobré strategie, spolupráce v týmu a třeba i štěstíčka soupeře neporazíš.

Můžete mrknout na ukázku nějaké školní ligy(moc chytří z ní asi nebudete, ale jde rozhodně vidět jak to všechny baví :)      ZDE

Akce je pro všechny, kteří mají zájem, takže neváhejte a doražte :)

"Jak to dopadne, nevím, však s odvahou krajní to zkusím." Publius Ovidius Naso

Přihlášení:-žáci 8.zš - co nejdříve zaplatit u p. uč. D. Volné - POUZE PONDĚLÍ A ÚTERÝ O VELKÉ PŘESTÁVCE.

Začátek akce: v 9:00 v sobotu 17. listopadu - zadní vchod do tělocvičen 8. zš

Konec akce: v 15:00 v sobotu 17. listopadu - zadní vchod do tělocvičen 8. zš

S sebou: papír, tužku, svačinu, přezůvky, pití, kartičku pojišťovny, PŘIHLÁŠKU (pokud jste ji už neodevzdali), kdo má, tak tričko Sobotní školy.

Kdybyste měli jakýkoli dotaz, neváhejte a napište mi :) ! chrobakt@seznam.cz