CESTA BOJOVNÍKA II
11. - 12.  KVĚTNA
CHATA HODOŇOVICE

Nastal čas opět povstat !!!

Přišel den ukázat, že nejsme nějaké malované slečinky, či srabíci sedící u kompu.

Trenéři z Fitclubu MT připraví trať, která bude ještě náročnější a hlavně bahnitější než minule :)

Přišel čas vyhecovat mamku i taťku :)

SPARTA !!!

Těším se na všechny programy, které pro vás "pácháme". Na některé, ale obzvláště :) A to je jeden z nich.

Minule to bylo úžasné a myslím, že každý, kdo se hecnul a šel do toho s námi získal nezapomenutelný zážitek.

Věřím, že nás nyní bude ještě více (co myslíte bude 100 účastníků ??? :)

Také věřím, že s námi zůstanete přes noc až do neděle. Program bude samozřejmě i po závodě parádní :)

Brzy dopíšu odpolední a večerní program.... zatím si dejte kroužek do kalendáře... Protože tohle bude NEZAPOMENUTELNÉ

Akce je pro všechny, kteří mají zájem, takže neváhejte a doražte :)

"Jak to dopadne, nevím, však s odvahou krajní to zkusím." Publius Ovidius Naso

Přespání je pro žáky 3. třídy a výše. S mladšími se budeme těšit na sobotní program

Přihlášení:-žáci 8.zš - co nejdříve zaplatit u p. uč. D. Volné -

Ostatní se přihlásí mně na mail chrobakt@seznam.cz a pošlu další informace.

Je možnost se zúčastnit pouze sobotního programu (konec v 15h) nebo dvoudenního (konec v neděli v 9h).

Cena: 200 Kč (sobotní program), dvoudenní program - 35O Kč

Začátek akce: v sobotu 11. května v 9:00 v Hodoňovicích na chatě za Hostincem u Čendy

- kdo může, tak prosím auty

- komu to nevyjde, tak není problém sraz 8:15 a pojedete MHD s p. uč. Volnou

Konec akce: v neděli 12. října v 9:00 v Hodoňovicích, chata za Hostincem U Čendy (rodiče si děti vyzvednou sami)

Zajištěna bude teplá večeře, dále párky na oheň a snídaně, pitný režim

Možnost spát ve stanu (pokud budete mít), či v chatě.

S sebou: PŘIHLÁŠKU (pokud jste ji už neodevzdali), kdo má, tak tričko Sobotní školy.

Sobota: Náhradní oblečení a obutí po závodě, ručník, papír, tužku, svačinu,přezůvky, kartičku pojišťovny, plavky

Neděle: navíc k sobotním věcem: karimatku, spacák, hygienické potřeby, baterku, kartičku zdrav. pojišťovny, léky.

Chata je zde: 49.6344014N, 18.3521461E (za Hospodou U Čendy)

Akci pořádá T.O. Radegast Frýdek-Místek (samozřejmě tým Sobotní školy)

Kdybyste měli jakýkoli dotaz neváhejte a napište mi :) ! chrobakt@seznam.cz