LT Z(a)TRACENI 

Hlavní vedoucí: Mgr. Dita Volná, +420 608 855 355, dita.volna@centrum.cz Na tuto adresu zasílejte předběžnou přihlášku

Cena: 3 000Kč (v ceně je ubytování, strava 5 x denně, pitný režim, programové a technické zajištění, sraz 15.8.2021 Ostravice, ukončení 22.8.2021 Ostravice
Vybavení tábořiště - ubytování 😊 Jedná se již tradičně o tábor stanového typu. Táborníci jsou ubytováni ve dvoulůžkových podsadových stanech. Součástí tábořiště jsou i dvě chaty srubového typu, z nichž v jedné je jídelna, která taktéž slouží jako místo pro hry a to nejen ve špatném počasí. V druhé chatě je umístěna kuchyně, klubovna, místnost s krbem, ošetřovna a marodka. Zde se nabízí jak vnitřní vyžití, tak i v případě největší nouze ubytování táborníků.

Tábořiště poskytuje hřiště pro fotbal, volejbal-přehazovanou. Děti si dále mohou zahrát pinec, šprtec, nebo nejrůznější stolové a karetní hry.

Táborový program: celotáborový příběh, nejrůznější hry a aktivity (týmové, komunikativní, sportovní, společenské,...), večerní táborové ohně a zpěv s kytarou, pomoc v kuchyni i s celým chodem tábora.