ZA NEPŘÁTELSKOU LINIÍ

8. - 9. ČERVEN

Naše vlast byla napadena nepřátelskými vojsky !
Potřebujeme právě tebe do skupiny partyzánů, kteří budou mít za úkol nepozorovaně projít nepřátelské území.

Během cesty budete muset splnit mnoho nesnadných úkolů, které budou vyžadovat spolupráci celé vaší skupiny.V lesích na vás budou čekat připravené hlídky.

Dokážete je nepozorovaně překonat, či se ubránit?

Ti, kteří dokážou projít nepřátelským územím a splnit všechny úkoly,tak budou k večeru očekávání v hlavním štábu. Tam si při ohni povíme o všech hrdinských činech, které jsme během dne provedli a následně přespíme ve stanech.

POZOR: Účast partyzánek je v této misi zcela zásadní. Jedině ony budou mít schopnosti vyléčit zranění. Proto holky pojďte do toho ! :)

Opět jsem napsal(nyní s Monikou Olšákovou) pár řádek k výchově, či k výuce. Věřím, že inspiraci v něm můžou nalézt žáci, rodiče i učitelé. Budu rád, když si ho přečtete :)

Sraz: v 8:30 před 8. ZŠ - dostanete zásoby a rozkazy od generála

S sebou: nenápadné oblečení(maskáče, či jinak) , 2 batohy

- jeden budete mít s sebou - tam pouze láhev s pitím, jídlo na cestu, NIC JINÉHO !

- druhý bude přepraven -karimatku, spacák, stan(kdo má), baterku, talířek(ešus),lžičku, hrnek, kartáček, pastu. náhradní oblečení, obutí, přihlášku, KZP, léky

Bude zajištěna večeře, snídaně a pitný režim

CENA : 200 Kč

Konec: v 10:50 v neděli před 8. ZŠ

Akce se koná pouze za nedeštivého počasí !!!

Přihlášení - žáci 8. ZŠ u p. Volné

ostatní na : chrobakt@seznam.cz

Akci nebudeme věkově omezovat... dítko by mělo být schopno ujít okolo 7 km za den a strávit noc ve stanu(pokud si pro něj nepřijedete, to by šlo taky)

Akci pořádá T.O. Radegast Frýdek-Místek (samozřejmě tým Sobotní školy)