SOBOTNÍ ŠKOLA 24.2.

ahoj,
v únoru se můžete těšit na další Sobotní školu hrou. Jako vždy to bude pestré. Máme připraveny opět čtyři programy - LASER ARÉNA, ANGLIČTINA žádná dřina, LITERÁRNÍ ČAJOVNA A KURZ PŘEŽITÍ
Program je určen pro děti od 1. do 6. třídy včetně.

Začátek akce: v 9:00 v sobotu 24.2.- zadní vchod do tělocvičen
Konec akce: v 15:00 v sobotu 24.2.- hlavní vchod školy
S sebou: sportovní oblečení a obutí do tělocvičny, velkou svačinu a pití.
Neotálej s přihlášením, počet je omezen. uzavření přihlášek 20.2. 2024

LASER ARÉNA

ADRENALIN, AKCE A ZÁBAVA!

Prověř svou fyzickou zdatnost, koordinaci, rychlé myšlení a taktické rozhodování. Naučíš se pracovat v týmu, jak se vyrovnávat s výhrami a prohrami a jak zvládat emocionální výzvy a být férový.

ANGLIČTINA žádná dřina

Nejdřív si zodpověz dvě jednoduché otázky:

1.Máš už dost sezení bez hnutí ve třídě, zapisování si pouček, poslouchání učitele a to nejlépe úplně potichu?

2.Máš rád/a pohyb?

Pokud jsi 2krát odpověděl/a ANO, tak tento program je pro tebe ten pravý!

Ještě se neučíš anglicky? Nevadí, i tak se nudit nebudeš😊

KURZ PŘEŽITÍ 1

Uměl byspřežít v přírodě? Pokusíme se na to společně připravit (zatím jen teoreticky, ale již příště…. 😊)

CO NA TEBE ČEKÁ?