FOTOSOUTĚŽ

Kdo se dnes rád nefotí nebo alespoň jednou za čas si neudělá hezkou fotku na mobil???

Možná máte pocit, že příležitostí k focení během těchto dnů bez kamarádů, školy, koníčků.....není tolik. Ale my pro vás máme výzvu :)

Vlastně rovnou 2 výzvy!!!

FOTO 1       Já a "distanc" (aneb hodit šestku nepomůže)

Znáš to, hraješ deskovku a šlápneš na políčko distance a zůstáváš uvězněn. Všichni okolo hrají dál a ty čekáš.....až konečně hodíš šestku :)

Teď jsme ale tak trochu uvězněni všichni... Nepropadejme smutku a pojďme zažít legraci :) Ten z vás, kdo vyfotí nejvtipnější fotku získá vstupenku zdarma na hudební festival FM City Fest https://www.fmcityfest.cz/

FOTO 2     Já 💗 přírodu

Jsme přesvědčeni, že je nutné pečovat o přírodu, uvědomit si, že jsme její součástí a uvědomovat si její krásu. Zachyťte na mobil nebo foťák, co vás v přírodě trkne do objektivu :) Nejlepší foto bude také oceněno vstupenkou na festival, který dokáže roztančit celé město :)

Všechny fotografie budou zveřejněny na stránkách Víkendové školy, a ty nejlepší necháme vytisknout a budou vystaveny v galerii knihkupectví Kapitola.

TĚŠÍME SE NA VAŠE FOTKY.

Podmínkou zařazení do soutěže je vyfocení a zaslání 1 fota z každé výzvy, tzn. 2 fotky celkem :) Nezapomeňte uvést své celé jméno, věk, třídu a školu.

Fotky zasílejte na mail dita.volna@centrum.cz nejpozději do 31.12.2020