Parádní sobota, díky všem, že jste dorazili, BYLI JSTE BÁJEČNÍ!!!

DĚKUJI ORGANIZAČNÍMU TÝMU -MARTI, ONDROVI A IVANOVI  a taky všem pomocníkům - Katce, Barči, Káji, Magdě, Viki, Vojtovi a Matějovi - bez Vás by to nešlo :)

Mrkněte na fotky :)

Sobotní škola hrou 5.11.

V sobotu ráno jsme vyrazili směr škola a tělocvična 😊 Nevadilo, že je sobota, sešlo se nás na 70. Rozdělili jsme se do čtyř skupin podle věku a program mohl začít. Byly pro nás připraveny čtyři stanoviště, na kterých jsme se během dne všichni vystřídali.

Naše skupina začínala v tělocvičně zorbingovými koulemi. Běhali jsme v obrovské kouli, žduchali se, kouleli se vzhůru nohama...Po hodině a půl strkání a padání jsme byli totálně unaveni, ale i tak to bylo super. Poté jsme vyrazili do druhé tělocvičny do Nerf arény. Rozdělili jsme se na dva týmy a boj mohl začít. Náš tým vyhrával, ale v posledním kole prohrál, škoda! Bylo to hlavně o přesnosti. Na závěr jsme si dali soutěž o nejlepšího střelce při střelbě na terč, ale odměněni byli všichni 😊

V poledne jsme se přesunuli do školy na pískování, odpočinuli jsme si od fyzicky náročných disciplín, ale potrápili naše nervy a trpělivost. Za ty nervy to stálo, každý si domů odnesl vypískovaný obrázek mandaly, který bude našim pomocníkem pro zklidnění mysli. Nakonec jsme se vypravili na ostrov Čeština, tam na nás čekaly nejen zábavné soutěže, ale dokonce jsme si odnesli i nové poznatky z češtiny a vůbec to nebyla nuda 😊

Karolína a Michal 6.B


NERF ANEBO NIC!
PŘÍBĚH POKRAČUJE...

Chceš se stát tím nejlepším ze všech?

V době, kdy se zrodila legenda a jen jediný se mohl stát tím pravým MISTREM, vydali se všichni kluci i holky na dlouhou cestu poznání, na jejímž konci zjistili, že bez pořádného tréninku, který dostatečně prověří jejich schopnosti a dovednosti, není šance uspět.Chceš se stát nejlepším i Ty? Začni trénovat a ukaž všem co v Tobě je, protože titul mistra Nerfu čeká možná právě Tebe!

Těší se na Tebe Dita a její mistrní pomocníci 😊

BUBLINY S ONDROU

Co se stane, když se člověk nasouká do obří nafukovací bubliny připomínající zorbingovou kouli a takto "vybaven" jde hrát fotbal?

Když se sport poprvé objevil v norské televizní show, ani samotní autoři nemohli tušit, jakou vlnu nadšení tato netradiční zábava vyvolá. Tato vlna, právě teď díky ONPY BUBBLE, dorazÍ až k Vám!

Je to opravdu zábava 😊 V bublině můžete bezpečně skákat, kutálet se, odrážet se, srážet se a skoro všechno, co Vás napadne. Nafouknutou bublinu si nasadíte jako batoh, upevníte popruhy a zábava může začít, Vaší fantazii se meze nekladou.

ZÁBAVNÁ ČEŠTINA S YVANEM 😊

Čeká tě dovolená na ostrově Čeština. Projedeme společně slovní zásobu, antonyma, homonyma a synonyma už pro tebe nebudou španělskou vesnicí. Proletíme literaturu, nejznámější díla a autory, poznáš i známá přísloví. Proběhneme gramatiku, zvládnem ji levou zadní, pozor, neupadni! Zbyde čas i na slovní druhy, čeština je psina, je bohatá a prima. Najdeš skrytá slova, v češtině už nebudeš tápat znova. Zjístíš, co je akrostich, neznalost češtiny je hřích.

PÍSKOVÁNÍ S MARŤOU

Pískování, barevný písek, hraní si s pískem, pískohrátky - to jsou názvy pro kreativní tvorbu obrázků pomocí barevného písku. Ta se poslední dobou stala velmi populární mezi všemi věkovými kategoriemi. Písek, šablona a tvoje představivost vytvoří jedinečné obrazy, které ti přinesou uklidnění a radost. Kromě toho práce s pískem rozvíjí jemnou motoriku, soustředění a kreativitu.