Mrkni na fotky :)

Pohádkové pečení s....

Jak se takový dort dělá? To nic není, to je lehké, to já vím, jak se takový pravý dort dělá. To se do takového dortu dá všecko, co je k jídlu nejlepší, všecko, co nejraděj jíš a pak je ten dort nejlepší! Když tam dáš takových nejlepších jídel pět, tak je pětkrát dobrý, když jich tam dáš deset, tak je potom desetkrát dobrý. Ale my si jich tam dáme sto a budeme mít stokrát dobrý dort! 

Angličtina v pohybu aneb Let´s learn English in a gym

Nejdřív si zodpověz dvě jednoduché otázky:

1.Máš už dost sezení bez hnutí ve třídě, zapisování si pouček, poslouchání učitele a to nejlépe úplně potichu?

2.Máš rád/a pohyb?

Pokud jsi 2krát odpověděl/a ANO, tak tento program je pro tebe ten pravý!

Ještě se neučíš anglicky? Nevadí, i tak se nudit nebudeš😊

PROGRAMME RULES: SPEAK, SING, DANCE, YELL, PLAY, HAVE FUN!!!

Airsofťáci Mara a Ondra

vás zasvětí do historie zbraní. Poví vám o vzniku Airsoftu, projdete si bezpečnost, hry a místa, kde se dát Airsoft hrát. Budete mít možnost si zbraně prohlédnout, kluci vám vysvětlí, jak se ke zbraním chovat, jak s nimi bezpečně manipulovat a starat se o ně. Vyzkoušíte si střelbu ze vzduchovky na cíl s obodováním a vyhlášením nejlepšího střelce. A dokonce si zaběhnete BIATLON!

Literární čajovna s Marťou

Pojď s námi objevit, že čtení nemusí být obtíží, nudou a ztrátou času, ale skutečným požitkem. Máme pro vás připravenou příjemnou lekci s knihami a s šálkem dobrého čaje a kouskem sladké čokolády. Budeme si číst a povídat si o knihách. Představíme si nové a zajímavé knihy a taky se podíváme do školní knihovny. Bude to pohodové a rozhodně zábavné počteníčko😊

A pokud ještě nezvládáš všechna písmenka, nevadí :)