Sobotní škola 16.10.

Děkujeme všem za účast! 

Zapotili jsme se u zábavného, ale fyzicky náročného programu Katky a Klárky v tělocvičně.

S Eliškou, Magdou a Viki jsme si z papíru, podle japonského umění ORIGAMI, poskládali labuť, kraba a motýla.

Pánové Kryštof, Maty, Kuba, Šimon a Ondřej si pro nás připravili Kasíno. Zkusili jsme štěstí v ruletě a ve skořápkách a naučili se hrát "Oko". Za vyhrané peníze jsme si mohli zakoupit lahodné nápoje u barmanů Vojty a Marka. 

Také jsme se vydali za Benem do Slovinska. Ben studuje tento semestr v Ljubljani a připravil si pro nás prezentaci o školách a o svém pobytu v zahraničí. I přesto, že jsme byli od sebe cca 650 km daleko, tak jsme si super popovídali :)

Pokud jste nemohli dorazit, ať už z důvodu nemoci nebo karantény, tak aspoň mrkněte na pár fotek a Benovu prezentaci - viz nížeKlikni na odkaz - prezentace Ben