Sobotní škola 21.5.2022


V počtu 68 účastníků a lektorů (Kumihimo - Marťa Fatrdlová + Barča a Zuzka, Rats on a stick - Dita Volná + Barča, Nerf aréna - Ondřej Pyszko + Bořek,  Kasíno - Kryštof + Kača, Naty, Vojta a Ondra) jsme si aktivně a s kupou legrace užili sobotu :)

Mrkněte na fotky


PROGRAM

Nerf aréna

Tělocvična se promění v arénu. Každý z vás dostane zapůjčenu Nerf pistoli a zúčastníte se mnoha soubojů a bitev pod vedením snipera Ondřeje Pyszka

Casino

James Bond tě zve do Casina

Znáš pravidla Texas Holdem Poker? Už sis ho někdy zahrál? Podíváme se, kolik je v něm ukryto matematiky (pravděpodobnosti a kombinatoriky) a psychologie. Samozřejmě nezůstaneme jen u pokeru. Můžeš se těšit na ruletu, čáru, skořápky či vojnu :)

Rozhodně nebudou chybět nejzajímavější drinky a občerstvení z celého světa a mnoho dalšího.

Každý, kdo do kasina dorazí s kloboukem, má u mě 10 dolarů do začátku navíc.

Kryštof Kocur a tým barmanů a krupiérek

KUMIHIMO

Že nevíte co to je? Jedná se o téměř 2 000 let starou japonskou techniku splétání šňůr. Původně ji používali samurajové, kteří si tak vyráběli doplňky oděvů, ale třeba i brnění. Nyní se používá k výrobě náramků, přívěsků, vodítek na psy a podobně.

Když se člověk podívá i na nejjednodušší náramek vyrobený na Kumihimo disku, tak většině lidí proběhne hlavou myšlenka - "tohle bych asi nezvládnul" nebo "tyhle věci mi nikdy nešly". MY TO ALE ZVLÁDNEME!!! 😊

Těší se na Vás Marťa Fatrdlová

Rats on a stick

Podle receptu dvorního kuchaře královny Alžběty II. si v kuchyňce připravíme malou pochoutku, která bude nejen skvěle chutnat, ale i vypadat!

Má to ale jeden háček, kuchař jejího Veličenstva mluví pouze anglicky, ale nebojte -

angličtina, žádná dřina 😊

Looking forward to seeing you! Dita Volná