Fotoochutnávka

ÚNOROVÁ SOBOTNÍ ŠKOLA - 24.ÚNORA

( v sekci Novinky najdete nejaktuálnější informace a odkazy)

Ahoj, tak únor už je tady a myslím, že prográmek by opět neměl být zklamáním. Doufám spíše v opak. Mimo jiné bych ještě chtěl upozornit, že budeme pořádat letní tábor. Ten bude jednoduše tím nejlepším, co jsme schopni připravit. Tak neváhejte se přihlásit, dokud jsou místa. Můžou i ti, kteří na Sobotní školy nechodí. Také chystáme, nejspíše v dubnu, další vícedenní Sobotní školu. 

No prostě mě to baví, tak jedeme bomby  :)                            A zde už slibovaný únorový program :


NERF ARÉNA - Lukáš Plánička a Radka Kulhánková

Musím říct veleúspěšný program a prosili jste mě, ať ho ještě zařadím. Lektoři říkali, že můžou pouze v únoru, tak je tady máte...  NERF pistole dostanete nebo si můžete i přinést. Tělocvična se opět promění v bojiště a je pravý čas ukázat taktické uvažování, chladnou hlavu, bystrou mysl a přesnou ruku. Takže pozvedněte kolty a staňte se legendou !!!


DESKOVÉ HRY - Tomáš Chrobák

Já jsem si dal na další tři programy úkol potrénovat, či rozšířit vaše logické uvažování, či ukázat krásy tak zajímavého oboru, jako je matematika. Začneme tímto. Jsem velkým příznivcem deskových her, na škole jich máme spoustu, tak si mnohé zahrajeme či naučíme. Např. se můžete těšit na Autoblock, Ubongo, Jungle Jam, Duch, Černé historky, 6 bere, Logik a mnoho dalšího. Pokud máte nějakou fajn kratší deskovou či logickou hru, berte s sebou.

NEVIDITELNÝ SVĚT (biologie) - Svatava Svobodová

Konečně.... se mi povedlo přesvědčit naší učitelku přírodopisu a biologie, ať vytáhnete mikroskopy, kádinky a uvidíte svět kolem nás zcela jiným pohledem.

Staň se na chvíli malým vědcem a prozkoumej tajuplný svět pod mikroskopem. Podíváš se, jak doopravdy vypadají věci kolem tebe, když si je 600x zvětšíš. Vyrobíš si malou tarantuli a možná něco víc......

VE STOPÁCH SHERLOCKA HOLMESE - Martina Matulová

Vyřešte ve skupině jeden z nejslavnějších případů samotného Sherlocka Holmese. Promyslete, zda stopy a indicie, které dokázal rozluštit samotný Sherlock, povedou k vyřešení případu i vás. Po boku vám bude stát jeho parťák Dr. Watson, ale pátraní už je pouze na vašem logickém uvažování a detektivním čuchu.


Přihlašujte se klasicky vhozením přihlášky do krabice v Horním Peckově a pak zapsáním na arch.

(Kdo není z 8. ZŠ, tak na můj mail: chrobakt@seznam.cz.)

Míst je jen 64!

Sraz: v 9:00 před 8. ZŠ 24. února 2017

Konec: v 15:00 před 8. ZŠ

S sebou: přezutí do tělocvičny, sportovní oblečení, papír, tužku, svačinu, pití, kartičku pojišťovny, 200 Kč