ÚNOROVÁ SOBOTNÍ ŠKOLA

15. ÚNORA

Video z lednové Sobotní školy :)

a pozvánku na Letní tábor(více ZDE)

Na co se můžete těšit v únoru ??? Jako vždy to bude pestré... Vyzkoušíte si jak zábavná je výzva stát se bublinou, naučíte se nové deskové hry, zahrajete si florbal, či biatlon a užijete si sladkou angličtinu :)

Neotálej s přihlášením.... už snad rok je každý měsíc plno ;)

Staň se na čas bublinou :) - Ondra Pyszko

Zábava, kterou u toho prožiješ, je nepopsatelná. Otočení na hlavu se stane těžko řešitelným oříškem. Když náhodou drkneš do kámoše, či kámošky, už se koulíte ;). Hodinka v bublině bude tak intenzivní a naplněná, že bude dlouhá jako celý den.

Mrkni na videjko z akce :)

Deskovky -   Kryštof Kocur, Šimon Rohovský, Matyáš Trojan, Kuba Koloušek

Kluci tě naučí nejlepší deskové hry, které jsou k mání.

Sám si vybereš jestli si chceš zahrát logické, strategické hry(Osadníci, Carcasone atd.. ) nebo jen tak něco pro zábavu (Jungle Speed, Aktivity, Bomba, Dixit, Bang atd...) nebo třeba znalostní...

Pokud máš nějakou deskovku, kterou rád vysvětlíš někomu dalšímu, tak určitě vezmi a rádi si ji zahrajeme :)

Dva v jednom - Florbal a Biatlon - Tomáš Chrobák

Máš rád florbal? Slyšel jsi už o sportu jménem Biatlon?

Oba sporty jsou parádní, takže si je užijeme v jednom programu.

Biatlon dáme letní verzi v tělocvičně :)

Sweet English - Best sweet team

Myslíš si, že sladký je jen cukr nebo čokoláda? Přesvědčíme se, že sladká může být i angličtina a okouzlíme naše chuťové i jazykové buňky :)

Akce je pro všechny, kteří mají zájem, takže neváhejte a doražte :)